Wybierz żel Durex i rozbudź ponownie namiętność

Wybierz żel Durex i rozbudź ponownie namiętność

Wiele osób sądzi, że gra wstępna nie musi być zbyt wyszukana, a wiele z niej w ogóle rezygnuje, a to duży błąd. Zwłaszcza, że wiele kobiet ma problem z osiągnięciem orgazmu, choć nie wszystkie się do tego przyznają. Zamiast zapewniać sobie jednostronną przyjemność, warto zadbać o rozbudzenie seksualne partnerki, która czasem potrzebuje nieco więcej czasu i czułości, aby odpowiednio nastroić się do intymnych doznań.   

Dlaczego gra wstępna jest ważna?

Nawet kiedy siła uczuć i pożądania jest spora, to jednak nie można włączyć podniecenia, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki i jest to kwestia bardzo indywidualna. Zatem to ile powinny trwać pieszczoty i stymulacja zewnętrznych narządów płciowych do osiągnięcia podniecenia i ochoty na seks trudno jest stwierdzić, gdyż najważniejsza jest obserwacja reakcji partnera na określone czynności, które mają sprawić, że wzajemny żar uczuć wzrośnie i ich temperatura po obu stronach będzie na podobnym poziomie. Oczywiście z reguły kobiety potrzebują więcej czasu, a wraz z dłuższym stażem związku można lepiej poznać swoje preferencje. W końcu najważniejsze jest by przyjemność po obu stronach była na podobnym poziomie, gdyż wtedy wrażenia są spotęgowane. Stąd pieszczoty nie powinny być jednostronne i oboje partnerzy powinni zaangażować się w preludium do intymnego zbliżenia.       

Jak wykorzystać żel Durex? – świat rozbudzonych doznań

Pomimo pieszczot niektóre kobiety mają trudności w osiągnięciu pełnego orgazmu. Być może spowodowane jest to tym, że jeszcze nie odkryły wspólnie z partnerem swoich stref erogennych, które najbardziej pobudzają nieco uśpioną namiętność bądź mają naturalnie obniżony poziom libido, nad którym trzeba pracować poprzez stosowanie środków stymulujących łechtaczkę. Takim produktem może być żel Durex Intense, który zawiera w sobie składniki, które mają działanie jednocześnie rozgrzewające i chłodzące, a także powodujące uczucie lekkiego mrowienia. Żel intymny może być elementem gry wstępnej poprzez zastosowanie intymnego masażu przez partnera lub samodzielnie. Już kilka kropel może spowodować, że zmysły zostaną w sposób znaczny rozbudzone, co spotęguje przyjemność ze zbliżenia u obojga partnerów. Wpływ na to ma wytwarzanie fenyloetyloaminy w mózgu odpowiedzialnej za stan swoistego upojenia, które odczuwa dwoje bliskich sobie ludzi, ale jeśli są substancje, które mogą wprawić w jeszcze większą ekstazę, to warto szukać urozmaicenia. Zatem takie żele nie są przeznaczone jedynie dla kobiet, które mają problemy z libido, ale również, a nawet przede wszystkim tych, którzy są zadowoleni ze swojego życia seksualnego, jednak chcą dodać mu nieco więcej pikanterii.                

Bo przyjemność obojga partnerów jest ważna

Często zdarza się, że kobiety udają orgazm, chcąc zadowolić swojego partnera, gdyż ich przyjemność z seksu nie jest na najwyższym poziomie. W takiej sytuacji tym bardziej powinny zaopatrzyć się w żele intymne, które pozwolą im odnaleźć drogę do prawdziwych miłosnych uniesień, gdyż udany seks jest bardzo ważny w budowaniu trwałej relacji między dwojgiem partnerów i scala ich związek. Żelu intymnego na bazie wody można używać również razem z wibratorem. To wybór zarówno dla par, jak i kobiet, które chcą zadbać o zaspokojenie swoich potrzeb intymnych. Czasem, kiedy rutyna wkrada się do związku i przenika również do sypialni potrzebne są nowe bodźce, a takim może być żel intymny, który daje różnorodne wrażenia pobudzające. Dzięki temu można odnaleźć dawne pożądanie, które łączyło na początku związku i powodowało naturalny efekt wow.         

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij