Jakie błędy popełniają mężczyźni w łóżku?

W sytuacjach intymnych czujesz się jak sprinter – liczą się dla Ciebie męska siła, sprawność i szybkość. Tymczasem, aby zasłużyć sobie na miano dobrego kochanka musisz dać z siebie znacznie więcej i przede wszystkim… skupić się na partnerce. Zobacz, jakie błędy popełniają mężczyźni w łóżku.

Zapominają o grze wstępnej

Przeciągłe spojrzenie, krótka spódniczka, namiętny pocałunek – wielu facetom to wystarczy, aby poczuli się gotowi na seks nawet w ciągu kilku sekund. U kobiety podniecenie nie przychodzi ot tak – wszystko rozwija się znacznie dłużej. Dlatego etap gry wstępnej należy potraktować poważnie i poświęcić na nią więcej czasu. Na początek zadbaj o nastrój – odpowiednie oświetlenie, kieliszek dobrego wina i muzykę w tle (taką, którą obydwoje lubicie). Przejdź do pocałunków i zacznij ją delikatnie rozbierać. Pamiętaj – wszystko bez pośpiechu. Odkrywaj powoli ciało swojej kobiety – zaskoczy Cię, ile nowych stref erogennych odnajdziesz. Szyja, plecy, wnętrze ud… Odpowiednio dotykając i całując partnerkę rozpalisz jej zmysły. Kiedy będzie gotowa na właściwy akt seksualny z pewnością sama Cię o tym poinformuje.

Szybko zmieniają pozycję

Niektórzy mężczyźni traktują seks jako pokaz wiedzy na temat seksualnych pozycji. Szybko narzucają tempo, co chwila zmieniając „taktykę”. Takie akrobacje mogą być ciekawym urozmaiceniem dla pary z większym stażem, jednak większość kobiet lubi poczuć bliskość z partnerem i nacieszyć się dłużej jedną pozycją. Jeżeli lubisz „prowadzić” i narzucać pozycje seksualne we własnym tempie, pozwól od czasu do czasu, żeby pałeczkę przejęła partnerka.

Namawiają do seksu oralnego i analnego

Pamiętaj, że jeśli masz ochotę na seks oralny lub analny – najpierw zapytaj o to partnerkę. Nawet jeśli uwielbiasz pieścić jej strefy erogenne ustami, ona może nie podzielać Twojego entuzjazmu. Dlaczego? Powodów może być wiele, choćby jedzenie, które wpływa na smak spermy, np. smażona cebula lub czosnek. Nie zachęca również niezbyt dokładna higiena miejsc intymnych. Uszanuj zdanie partnerki również co do seksu analnego i nigdy nie rób niczego bez jej zgody. Kiedy obydwoje zdecydujecie się na tego typu zabawy, pamiętaj o użyciu lubrykantu i o delikatnych ruchach – odbytnica to niezwykle wrażliwa część ciała.

Po seksie proszą partnerkę o ocenę

Mężczyźni, którzy nie są do końca pewni swojej seksualnej mocy, zadają partnerce 2 pytania: „czy było ci dobrze” oraz „czy miałaś orgazm”. Kobiety zwykle nie lubią na nie odpowiadać.

Panowie – takie rzeczy powinniście po prostu wiedzieć. Jeżeli niedostatecznie obserwowaliście swoją kobietę podczas miłosnych uniesień, może to oznaczać, że za bardzo skupiacie się na sobie. A przecież liczy się przyjemność obojga.

1 comment

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij