W Nowym Roku postanowiłaś zadbać o swoją kondycję? Regularnie ćwiczyć, dobrze się odżywiać, zatroszczyć o zdrowie? Zapisałaś się na siłownię, zatrudniłaś trenera personalnego by pomógł ci zrealizować cel? W swoich przygotowaniach nie zapomnij o NIM!

On – twój komputer – też potrzebuje odrobiny uwagi, by być w dobrej kondycji. Pomoże mu w tym antywirus AVG Ultimate.

Zaskoczona?

Zobacz, że AVG Ultimate jest taki jak Ty:

  • Dbasz o swoje zdrowie i dietę? Tak samo Ultimate dba kompleksowo o dobre samopoczucie i kondycję komputera. Chroni go przed wszystkimi zagrożeniami, jakie czyhają w sieci. A jest w tym świetny. Wiesz, że wybrało go aż 400 milionów ludzi na świecie?
  • Chcesz trenować z sensem i wzmacniać swoje słabe strony? Szukasz więc trenera, który pomoże ci je odkryć i wyćwiczyć. AVG jest takim trenerem dla twojego komputera. Sprawdzi, czy nie jest on narażony na atak, a w razie czego zabezpieczy go przed działaniami, które mogą mu zaszkodzić.
  • Pracujesz systematycznie, zgodnie z wyznaczonym planem treningowym? Ultimate robi to samo dla twojego laptopa. Regularnie pilnuje czy wszystko jest ok, a ty nawet nie musisz zaglądać do konsoli sterującej. A gdy chcesz zmodyfikować trening lub masz pytania – konsultujesz się z doradcami. W AVG czeka na ciebie pomoc techniczna po polsku, która pomoże ci wprowadzić zmiany i fachowo doradzi.
  • Nie lubisz ćwiczyć gdy inni się gapią? Twój komputer też nie lubi być podglądany. Ultimate pozwoli wyłączyć kamerę, by nikt nie zaglądał ci do domu (na dysk) gdy robisz brzuszki.
  • Stosujesz suplementy, korzystasz z nowoczesnego sprzętu, pijesz energetyki by trening był jeszcze skuteczniejszy? Ultimate pracujący na twoim komputerze również o to zadba. Program TuneUp, będący jego częścią, pomoże ci przyspieszyć komputer i sprawić by lepiej działał. Poza tym zrobi mu detoks (dzięki któremu pozbędzie się starych plików i innych śmieci z dysku). Nie ma szans by twój laptop dostawał zadyszki przy uruchamianiu.
  • Realizujesz zróżnicowany trening, by wzmocnić wszystkie mięśnie i popracować nad każdą partią ciała? Ultimate robi to samo. W ramach jednej licencji możesz instalować go na dowolnej ilości urządzeń. A instalacja jest tak prosta i przyjemna, jak wieczorny truchcik po parku.
  • Nie znasz się na fizjologii, psychologii sportu i anatomii? Dlatego wynajmujesz trenera personalnego, który powie ci co musisz wyćwiczyć i jak to zrobić by osiągnąć sukces. Ultimate jest takim trenerem dla komputera. Nie musisz znać się na ochronie przed hakerami – on zrobi to za ciebie. Wskaże ci słabe punkty i pomoże je zabezpieczyć. Współpraca z nim to prawdziwa przyjemność!

Przekonaj się jak łatwo poprawisz kondycję twojego laptopa z AVG Ultimate. Zaufaj specjalistom! Teraz możesz to zrobić z rabatem 10%. Wpisz avgfit na stronie avg.pl i korzystaj ze zniżki na AVG Ultimate.

Kliknij i dowiedz się więcej o AVG Ultimate! 

Artykuł został przygotowany prze CORE – oficjalnego dystrybutora AVG w Polsce.

logo-avg-z-napisem-300x143

ZOSTAW ODPOWIEDŹ