Oferta obozów 2019 jest bogatsza i atrakcyjniejsza od poprzedniej

Oferta obozów 2019 jest bogatsza i atrakcyjniejsza od poprzedniej

Z roku na rok coraz więcej rodziców decyduje się wysłać swoje dziecko na obóz lub kolonię. Oferta obozów 2019 jest bogatsza i atrakcyjniejsza od poprzedniej. Rosnące zainteresowanie wyjazdami dla dzieci sprawiło, że organizatorzy turystyki dziecięcej przygotowali całkiem nowe tematyki. Obozy 2019 są tak różnorodne, że zdecydowanie każde dziecko wybierze dla siebie coś idealnego.

Oferta wypoczynku kierowana jest zarówno dla dzieci, jak i młodzieży. Na obozy 2019 mogą jechać smyki już od 6 roku życia, a także młodzież nawet do osiemnastu lat. Niemal każdy znajdzie odpowiednią dla siebie grupę wiekową. Wśród obozów 2019 z pewnością znajdą się również wyjazdy rodzinne. Jest to idealna opcja dla dzieci, które nie są jeszcze gotowe na samodzielny wyjazd – dzieci uczestniczą w kolonii w dzień, a wieczorami wracają do swoich rodziców i z nimi są zakwaterowani.

Obozy 2019, tak jak zwykle, odbywać się będą w różnych lokalizacja. Organizatorzy oferują obozy krajowe oraz zagraniczne. W Polsce jak co roku najwięcej obozów letnich realizowanych będzie nad morzem oraz nad jeziorami. Nadmorskie miejscowości, w których realizowane będą obozy 2019 to między innymi Łazy, Jastrzębia Góra, Dąbki, Mrzeżyno i wiele innych. Nadmorskie lokalizacje wybierane na wypoczynek dzieci charakteryzują się przede wszystkim pięknymi i szerokimi plażami. W przypadku jezior obozy 2019 realizowane będą najczęściej w ośrodkach, które posiadają własną, bezpieczną plażę. Nie zabraknie wśród letniej oferty wyjazdów realizowanych nad jeziorem, obozów w Czaplinku czy też Hartowcu. Są to idealne miejsca na obozy związane z wodą i lasem. Obozy zagraniczne realizowane będą miedzy innymi w Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Chorwacji, Czarnogórze, na Węgrzech, we Włoszech, Anglii, czy na Malcie.

Obozy 2019 oferują mnóstwo tematyk. Jak co roku nie zabraknie obozów sportowych. Wśród oferty letniej znaleźć można coroczny hit tj. obóz sport-mix. To obóz na którym dzieci czy też młodzież będą mogły spróbować różnych aktywności. Wśród obozów 2019 znajdują się również takie obozy sportowe jak: obóz żeglarski, obóz crossfit, obóz fitness, obóz piłkarski, obóz taneczny, obóz jeździecki, obóz koszykarski, obóz biegowy, obóz wspinaczkowy, obóz windsurfingowy, obóz tenisowy, obóz wędkarski.

Obozy 2019 to również chętnie wybierane tematyki artystyczne. Oferowane są obozy ogólne artystyczne podczas których dzieci/młodzież próbują różnych technik malarskich. Są również kolonie ukierunkowane na daną technikę i są to przykładowo obozy malarskie, obozy rysunku, obozy handmade. Kolonie artystyczne to nie tylko malarstwo i rysunek. Wśród artystycznych wyjazdów dostępne są między innymi obozy musicalowe, aktorskie, teatralne, gitarowe, wokalne, rockowe, stylu, mody, fotograficzne, literackie i tym podobne. Obozy 2019 to również uwielbiane przez wszystkich rządnych wrażeń obozy przygodowe. Wśród nich nie mogło zabraknąć obozów survivalowych. Jest to zdecydowanie coroczny hit, zarówno wśród dzieci, jak i młodzieży. Tematyka szkoły przetrwania jest wciąż modna i na topie. Ponadto wśród obozów 2019 znajdują się: obozy detektywistyczne, kryminalistyczne, ASG, paintballowe, z laserowym paintballem, NEFR, rowerowe, quadowe i inne.

W ofercie obozów 2019 znajdują się również wyjazdy tylko dziewczyn tak jak ,,GIRLS CAMP”, czy też tylko i włącznie dla chłopców ,, BOYS CAMP”. Dostępne są obozy językowe z angielskim, a także niemieckim. Pośród obozów związanych z nauką znaleźć można obozy motywacyjne, komputerowe, dziennikarskie, a także obóz psychologiczny, czy dla młodych prawników. Dla wszystkich fanów konstrukcji idealną propozycją będą obozy: LEGO, robotyka, konstrukcje i Minecraft.

Obozy 2019 gwarantują duży wybór. Programy są bardzo bogate, a więc nie ma mowy o nudzie. To jest bardzo ważne dla wszystkich dzieci. Wakacje powinny być wypełnione sportem oraz atrakcjami. W końcu to wolny czas od szkoły. Powinien być spędzony jak najlepiej. Na wyjazdach uczestnicy będą brali udział w różnych rozgrywkach, konkursach, wycieczkach, zabawach. A to wszystko w grupie rówieśników. Nie ma nic lepszego od pięknych, słonecznych wakacji spędzonych w grupie przyjaciół. Na początku oczywiście uczestnicy nie znają się. Jednak na obozie dzieci i młodzież nawiązują ze sobą wspaniały kontakt. Znajomości te często kontynuowane są nawet po obozach.

Obozy letnie, kolonie i wyjazdy rodzinne są gwarancją udanych wakacji. Organizowane przez renomowane organizatora turystyki obozy 2019 to również bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Obozy zgłaszane są do kuratorium oświaty, a wybierane ośrodki muszą mieć odpowiednie kwalifikacje do przyjmowania grup dzieci i młodzieży. W przypadku pobytów realizowanych nad wodą, zawsze na kąpielisku będzie obserwował uczestników ratownik. Obozy 2019 to również świetna, często sprawdzona już kadra. Wychowawcy, instruktorzy, którzy pojawią się na koloniach, to osoby posiadające odpowiednie wykształcenie, a także pożądane dzisiaj doświadczenie. Osoby te cechują się ogromną pasją do pracy z dziećmi i młodzieżą. To zapewne sprawia, że mają z uczestnikami tak świetny kontakt.

Obozy 2019 oferują wszystko to, co potrzebne jest, by zapewnić dziecku radosne, bezpieczne, atrakcyjne i niezapomniane wakacje. Warto jak najszybciej przejrzeć ofertę obozów letnich 2019 i zarezerwować wymarzoną tematykę dziecka. Każdy obóz 2019 ma ograniczą liczbę miejsc, a więc nie ma na co czekać. Rezerwujmy kolonię jak najszybciej, bo na każdym wyjeździe, w każdym turnusie i na każdym profilu tematycznym jest ograniczona liczba miejsc.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij