Poznaj sekret wyjątkowych ust z Teoxane!

Wraz z biegiem lat, wygląd naszych ust ulega zmianie. Wpływają na to różnorodne czynniki, w tym ruchy mimiczne oraz utrata naturalnej czerwieni wargowej. Pojawia się potrzeba, aby usta były znów pełne i wyraziste. TEOXANE to szwajcarska marka, która oferuje klucz do odmłodzenia i wymodelowania ust, przy zachowaniu naturalnego efektu.

Usta, które są pełne i gładkie, mają istotne znaczenie dla ogólnej estetyki twarzy. To właśnie one, dodają nam młodzieńczego wyglądu. Jednak proces starzenia dotyczy również tego obszaru. Już od około 30-35 roku następuje utrata naturalnej czerwieni wargowej, a wargi tracą swoją objętość. Ponadto, w okolicach ust znajduje się około 46,5% mięśni twarzy, dzięki którym możemy wyrazić niespełna 10 tysięcy różnych emocji*, a to wszystko ma wpływ na pojawiania się zmarszczek mimicznych. O nasze usta powinniśmy dbać, podobnie jak o każde inne partie twarzy.

TEOPOWER LIPS – TAJEMNICA PIĘKNYCH UST

Zabiegi odmładzania ust przy użyciu kwasu hialuronowego są obecnie powszechne. Jednak warto jest mieć na uwadze różnorodność preparatów stosowanych w tym celu. Doświadczone firmy, takie jak TEOXANE, prowadzą badania we własnych laboratoriach, co pozwala im na opracowywanie zaawansowanych technologii związanych z kwasem hialuronowym. Dzięki takiemu podejściu powstało pięć wariantów zabiegu TEOPOWER LIPS, oferującym pacjentom zabiegi dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.

Każde z ust są unikalne i jedyne w swoim rodzaju. Mogą być większe, mniejsze lub bardziej jędrne. Ich wygląd może wpłynąć zarówno pozytywnie, jak i negatywnie na naszą pewność siebie i samopoczucie. Naturalnym procesem jest, że z wiekiem zmienia się ich wygląd, kształt oraz kontur. Niestety często obawa przed uzyskaniem nienaturalnego lub przerysowanego efektu zwycięża nad pragnieniem przywrócenia młodszego wyglądu ust. Z rozwiązaniem przychodzi TEOPOWER LIPS, skierowane właśnie do kobiet, którym zależy na subtelnym i naturalnym efekcie.

WYJĄTKOWOŚĆ TEOPOWER LIPS

TEOPOWER LIPS pozwala na uzyskanie subtelnego efektu dynamicznych ust, które współgrają z mimiką oraz ekspresją twarzy. Wszystko to, za sprawą niskiej modyfikacji kwasu hialuronowego HA, który jest w pełni zbliżony do tego, który występuje naturalnie w skórze. Dzięki pięciu wariantom zabiegów, możliwe jest osiągnięcie pożądanych efektów. Zabieg SOFT, ma za zadanie podkreślić naturalne piękno, zaś FRESH dostarczyć ustom dawkę nawilżenia oraz wygładzenia. Z TOUCH nadasz swoim ustom delikatnego powiększenia, zaś za efekt zmysłowej objętości odpowiada VOLUME UP. Jeśli Twoim pożądanym efektem jest wyraźne powiększenie i wymodelowanie, postaw na FULL LIPS.

PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO DOMOWEJ PIELĘGNACJI

220616_MTP_TEOXANE_60_COSMECEUTICALS_ROSE_SINGLE_3D_LIP_KAROLINA_0159_03_eciRGBv2_lowres.jpg

Warto pamiętać, aby dbać o nasze usta także w zaciszu domowym. Pomóc może w tym wyjątkowy produkt [3D] Lip od TEOXANE. Doskonale nawilża i intensywnie wygładza – już po pierwszym użyciu. Przy regularnym stosowaniu znacząco poprawia jędrność i miękkość skóry ust. Lekka, nieklejąca formuła oraz chłodzący aplikator zapewniają natychmiastowe ukojenie wrażliwym wargom. Produkt ten zawiera unikalne składniki, w tym nawilżające mikrosfery kwasu hialuronowego i kolagenu, odżywcze ceramidy i masło shea, oraz peptydy mimetyczne, które redukują widoczność oznak starzenia się ust i ich otoczenia.

3DLip.jpg

[3D] Lip

128 zł|10 ml

UJĘDRNIAJĄCY ŻEL-BŁYSZCZYK o działaniu ochronnym,

pielęgnacyjnym i wyraźnie poprawiającym wygląd ust.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

  • Mikrosfery kwasu hialuronowego
  • Mikrosfery kolagenu
  • Ceramidy i masło shea
  • Matrikine Complex – peptydy mimetyczne

Produkt dostępny na: https://teoxaneshop.pl/products/3d-lip

UDOWODNIONA SKUTECZNOŚĆ**

Po pierwszej aplikacji:

100% ultranawilżenie

100% intensywne wygładzenie

Po 28. dniach stosowania:

91% długotrwałe nawilżenie

86% jędrność i miękkość

*6. Zhao Y. , Xu J. A Convolutional Neural Network for Compound Micro-Expression Recognition. Sensors (Basel). 2019;19(24):5553. Data publikacji: 16 grudnia 2019. doi:10.3390/s19245553. 7. Langbehn AT, Yermol DA, Zhao F, Thorstenson CA, Niedenthal PM. Wearing N95, Surgical, and Cloth Face Masks Compromises the Perception of Emotion. Affect Sci. 2022;3(1):105-117. 8. Lemaire T – Garcia P. Expert2Expert. Anatomy of the lips. Master collection Vol 4. Rozdział 2. 2013.

** Badania in vivo i ocena satysfakcji przeprowadzone przez niezależne laboratorium na grupie 22 ochotników w ciągu 28 dni stosowania.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij