Jak wybrać idealny pierścionek zaręczynowy?

Zaręczyny to ważny dzień dla każdego z partnerów, w związku z czym naturalnym jest że chcemy, aby był on wyjątkowy i został zapamiętany na całe życie. Jednym z najbardziej kluczowych elementów tego planu jest pierścionek zaręczynowy, który stanowi symbol naszej relacji, a także jest noszony przez naszą wybrankę często przez cały czas. W jaki sposób podejść do wyboru i zakupu tego rodzaju biżuterii? Na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę, aby trafić na odpowiedni wzór i motyw?

Zdefiniuj swój budżet

Nie da się ukryć, że zaręczyny to ważne wydarzenie dla obojga partnerów. Z tego względu w naturalny sposób zależy nam na tym, aby przebiegły w sposób idealny, zgodnie z naszym pomysłem i wolą. W przypadku, gdy dopiero planujemy zakup pierścionka dla naszej wybranki, pierwszą rzeczą jaką musimy określić jest budżet. Biżuteria tego rodzaju to temat bardzo rozległy i rozpięty cenowo, dlatego ustalenie i trzymanie się własnych założeń będzie bardzo przydatne. Dzięki temu skupimy się również na tym, aby był to prezent faktycznie od serca, a nie jedynie podyktowany swoją wartością materialną.

 

Wybierz kamień i rodzaj kruszcu

Gdy już wiemy, ile chcemy wydać, następnym krokiem jest określenie jak biżuteria ma wyglądać. Możemy zdecydować się na pierścionek z kolorowymi kamieniami lub wybrać wariant jedynie z samego kruszcu. Na tym etapie dobrze jest również wiedzieć, jakiego rozmiaru potrzebujemy oraz czy nasza wybranka nie jest przypadkiem uczulona na jakiś metal, jak na przykład nikiel. Wybierając pierścionek zaręczynowy warto także zwrócić uwagę na to, w jaki sposób jest on zapakowany – w ten sposób unikniemy ryzyka wcześniejszego wykrycia przez naszą przyszłą małżonkę i będziemy w stanie zaaranżować dokładnie takie oświadczyny, jakich chcieliśmy.

 

Zadbaj o odpowiedni styl biżuterii

Tak samo, jak każdy z nas ma swój gust w kwestii doboru ubrań, tak samo również postępujemy z różnego rodzaju akcesoriami i biżuterią. Ponieważ pierścionek zaręczynowy to rzecz, którą kobiety chętnie noszą zawsze i niezależnie od okoliczności, wybierając wzór dla naszej partnerki warto zwrócić uwagę na to, jakie ozdoby nosi na co dzień. Dopasowanie pierścionka w ten sposób może być wyzwaniem, jednak na pewno zostanie docenione. Podobnie możemy postąpić również w przypadku ślubu – obrączki ślubne nietypowe to ciekawy trend dla osób nieszczególnie gustujących w klasycznych wzorach tego typu biżuterii.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij