Jak nie dopuścić do kontuzji

Jak nie dopuścić do kontuzji?

Kontuzja? To może się przytrafić każdemu, kto regularnie ćwiczy lub bierze udział w zawodach. Ta łagodna wyłącza z treningów na kilka dni. Bardziej poważna potrafi unieruchomić na długie miesiące. W obu przypadkach spadek kondycji, elastyczności mięśni i siły są odczuwalne. Dlatego przed urazami trzeba się chronić zawczasu, regularnie badając stopień obciążenia organizmu, dawkując mu właściwy wysiłek i odpowiedni czas na regenerację.

Uszkodzony smartfon

Równie przykra bywa „kontuzja” smartfona lub laptopa, które to sprzęty stały się niezastąpionymi towarzyszami dnia codziennego. Zazwyczaj przytrafia się w wyniku ataku z zewnątrz lub załapania wirusa. Komputer nie jest w stanie funkcjonować na „pełnych obrotach”, a czasami w ogólne nie daje się uruchomić.

W takiej sytuacji tracimy wszystkie efekty pracy i to, co mieliśmy „uzbierane” na dysku: pliki, zdjęcia, ustawienia i mnóstwo sentymentalnych pamiątek.

Jak zabezpieczyć się przed tą przykrością?

400 milionów użytkowników wybrało pomoc prawdziwego eksperta i ty też możesz to zrobić. To antywirus AVG Ultimate, który spełnia zadania lekarza i dobrego trenera.

Jego działanie polega na bieżącym monitorowaniu stanu i kondycji komputera. Prowadzi regularne badania diagnostyczne (skanowanie pod kątem infekcji); sprawdza, czy cały organizm jest w dobrym stanie (wyszukiwanie luk w zabezpieczeniach). Jeżeli cokolwiek znajdzie, zaleci odpowiednie lekarstwo, które rozwiąże problem (np. zmianę słabych haseł).

Jest prosty w obsłudze i łatwy w nawigowaniu. Można z niego korzystać bez ograniczeń (jedna licencja na wszystko, dowolna liczba instalacji). Co ważne, patrzy na swojego pacjenta kompleksowo, monitorując wszystkie rodzaje zagrożeń.

Ultimate jest też dobrym, sprawdzonym trenerem. Wie jak ważny w regularnym treningu jest możliwy do wykonania plan i dobrana dieta. Dlatego swojemu podopiecznemu funduje regularny detoks (oczyszczanie z plików- śmieci oraz optymalizację), które zmniejszają obciążenie organizmu i pomagają zwiększyć jego możliwości. Dzięki niemu można pracować z większą mocą i energią, wykorzystując wszystkie zasoby.

Przyśpiesz swój komputer

Trener zadba też o odpowiednią rozgrzewkę – twój komputer będzie się uruchamiał szybciej i bez zadyszki. Nie musisz się na tym wszystkim znać – to ekspert. Wystarczy że zainstalujesz i… zapomnisz. On się już wszystkim zajmie.

Poza tym możesz liczyć na prywatność (ochrona kamery komputerowej przed podglądaczami) i pełne wsparcie (pomoc techniczna po polsku).

A jeżeli i to za mało, to usługi eksperta masz teraz 10% taniej. Rabat dostaniesz zamawiając AVG Ultimate na stronie avg.pl i wpisując avgfit w miejsce kodu promocyjnego.

chcesz dowiedzieć się więcej o AVG Ultimate? Kliknij tutaj!

https://trybawaryjny.pl/

https://www.avg.pl/

Jak nie dopuścić do kontuzji

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij