Europejskie marki kosmetyków dla mężczyzn

Europejskie marki kosmetyków dla mężczyzn

Choć Ameryka dominuje w wielu gałęziach przemysłu, nie oznacza to, że Europa pozostaje w wielkim tyle. Tyczy się to również kosmetyków dla mężczyzn. Wśród najpopularniejszych marek kosmetyków rodem z Europy przeznaczonych specjalnie dla mężczyzn wymienia się: polską ZEW for Men, niemiecką NIVEĄ, czeską Manufakturę, szwedzką Mr Bear Family, angielską Apothecary 87, angielską Captain Fawcett oraz irlandzką Pomp & Co.

ZEW for Men – Made in Poland

ZEW for Men to popularna marka kosmetyków dla mężczyzn działająca w Polsce. Kosmetyki ZEW for Men słyną z tego, że tworzy się je na bazie węgla. Węgiel wbrew pozorom nie brudzi, a oczyszcza, bo przyciąga brud niczym magnes. Węgiel drzewny wykorzystywany w kosmetykach tej marki pochodzi z beskidzkich lasów.

NIVEA – Made in Germany

NIVEA to popularna marka kosmetyków ze specjalną linią dla mężczyzn, działająca w Niemczech. Kosmetyki linii NIVEA Active słyną z tego, że tworzy się je na bazie węgla. Węgiel za sprawą specyficznej budowy atomów przyczepia do siebie inne atomy, na przykład brud. Działa więc on oczyszczająco zarówno dla fryzury, dla brody, jak też dla ciała.

Manufaktura – Made in Czech

Manufaktura to popularna marka kosmetyków dla mężczyzn działająca w Czechach. Kosmetyki Manufaktury słyną z tego, że tworzy się je na bazie piwa. Browarnictwo doskonale sprawdza się nie tylko na zdrowie, ale również na urodę, bo za sprawą panthenolu oraz pierwiastków, związków, minerałów i witamin z grupy B doskonale wpływa na włosy. Działają one przez nawilżenie i odżywienie włosów na twarzy i na głowie.

Mr Bear Family – Made in Sweden

Mr Bear Family to popularna marka kosmetyków dla mężczyzn działająca w Szwecji. Kosmetyki do brody Mr Bear Family słyną z tego, że tworzy się je tylko i wyłącznie na bazie ekstraktów roślinnych. Marka została założona przez brodatych mężczyzn, którzy chcieli w jak najlepszy sposób zadbać między innymi o swój zarost. Miś na opakowaniu stanowi element charakterystyczny marki.

Apothecary 87 – Made in United Kingdom

Apothecary 87 to popularna marka kosmetyków dla mężczyzn działająca w Wielkiej Brytanii. Kosmetyki Apothecary 87 słyną z tego, że obłędnie męsko pachną. Stało się tak dlatego, iż ich autor, brytyjski barman Sam Martin został pewnego razu doprowadzony do szału przez mało męsko pachnące olejki do zarostu, efektem czego postanowił stworzyć własną recepturę na nie, aby zapach pasował idealnie dla mężczyzn. Obecnie Apothecary 87 wypuszcza kilka olejków, z czego największym hitem okazuje się ten o zapachu kwiatu wanilii i owocu mango.

Captain Fawcett – Made in United Kingdom

Captain Fawcett to popularna marka kosmetyków dla mężczyzn działająca w Wielkiej Brytanii. Kosmetyki Captain Fawcett słyną ze swojej spektakularnej historii. Pewnego razu kapitan Percy Fwcett wyruszył w rejs i zaginął, po latach odnaleziono pokład, a na nim receptury kosmetyków dla mężczyzn. Zapoczątkowało to markę Captain Fawcett i wyjaśniło dlaczego wąsy kapitana Percy’ego Fawcetta zawsze wyglądały fantastycznie.

Pomp & Co. – Made in Ireland

Pomp & Co. to popularna marka kosmetyków dla mężczyzn działająca w Irlandii. Kosmetyki Pomp & Co. to nie tylko rzemiosło, to prawdziwa sztuka. Braci Pomp oprócz więzów krwi łączyła pasja do fryzjerstwa i barberingu, w związku z czym wypuścili własną linię kosmetyków. Najpierw sprzedawali ją tylko w swoim zakładzie, następnie wypuścili na rynek irlandzki, aż wreszcie ich kosmetyki, z pomadami do włosów na czele, trafiły do każdego zakątka świata.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij