Wolumetria twarzy – utrzymaj kondycję skóry na dobrym poziomie

Każda kobieta chce wyglądać pięknie, jednak wraz z upływającym czasem pojawiają się znaczne zmiany na skórze oraz cerze. Bardzo często doskwierającym problemem jest zmiana owalu twarzy, opadająca skóra, brak podkreślonych rysów twarzy, mniej uwydatnione policzki. Jednak warto mieć na uwadze, że istnieją zabiegi, które potrafią skutecznie zniwelować tego typu problemy, a ponadto pomóc nie tylko w liftingu, ale także utrzymaniu kondycji skóry na dobrym poziomie.

Czym jest wolumetria twarzy?

Wolumetria twarzy jest zabiegiem, który w ostatnim czasie przeżywa prawdziwe szaleństwo popularności wśród użytkowników, nie tylko kobiet, ale także mężczyzn. To jeden z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, który poprawia jakość skóry, wpływa na jej elastyczność, a także zmniejsza oznaki starzenia, dzięki czemu udaje się zlikwidować szereg nieprzyjemnych dolegliwości towarzyszących kobietom. Warto mieć na uwadze, że ten lifting twarzy, który jest wykonywany przy użyciu kwasu hialuronowego lub własnego tłuszczu pomaga uwydatnić owal twarzy i wpłynąć na jakość cery.

Wolumetria twarzy – czy to zabieg bezpieczny?

Wolumetria twarzy jest bardzo bezpiecznym zabiegiem, który pomaga poprawić jakość cery oraz uwydatnić rysy twarzy. Zabieg przeprowadzany jest w Wellness Empire salonie medycyny estetycznej w Warszawie w sterylnych i bezpiecznych warunkach co zapewnia maksymalny poziom komfortu dla pacjenta. Zabieg jest przeprowadzany przy użyciu dobrej jakości preparatów, a także pod okiem fachowca, dzięki czemu istnieje gwarancja dobrze przeprowadzonej usługi. Jest to ogromnie ważne, by móc w pełni cieszyć się efektami tego zabiegu.

Wolumetria twarzy świetnie modeluje jej owal, pomagał uwydatnić kości policzkowe, a także pomaga wyrównać kontur, dzięki czemu poprawia się jędrność skóry oraz jej jakość, a istniejące już zmarszczki zostają spłycone. Twarz po zabiegu zyskuje młodszy wygląd, a także pięknie wygląda.

Wolumetria – do kogo jest dedykowany zabieg i jak on przebiega?

Warto mieć na uwadze, że tego typu zabieg wykonują osoby w różnym wieku. Często już około 30-letnie. Taki spektakularny efekt utrzymuje się od roku do dwóch lat. Po tym czasie dobrze jest go powtórzyć. Bardzo często wybieranym rodzajem wolumetrii jest wolumetria tłuszczem, która także pomaga w poprawie rysów twarzy. Za sprawą możliwości pobrania tłuszczu z wybranej części ciała istnieje możliwość przeszczepienia go w okolicy twarzy. Warto dodać, że zabieg nie jest bolesny, a efekt jest dość subtelny. Warto mieć na uwadze, że wolumetria twarzy wykonywana przy użyciu tłuszczu jest zabiegiem, który wymaga rekonwalescencji, którą szacuje się na około od 7 do 14 dni. Czas trwania tego typu zabiegu wynosi około półtorej godziny.

Jak można zauważyć wolumetria twarzy wykonywana w Wellness Empire jest profesjonalnym zabiegiem, który jest zalecany osobom chcącym zachować jak najdłużej młody wygląd, niezależnie od tego czy do zabiegu wykonywania wybierany jest kwas hialuronowy czy własny tłuszcz.

Warto mieć na uwadze, że udaje się zwalczyć problem opadających policzków, a także pomóc uwydatnić kości policzkowe i zredukować zmarszczki. Tego typu zabieg zalecany jest również dla osób, które borykają się z asymetrią w budowie twarzy. Z pełną ofertą zabiegów możesz zapoznać się na stronie Wellness Empire: https://wellness-empire.pl/ 

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij