Trwały manicure tytanowy

Zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety – niezależnie od wieku. To właśnie na stan i kondycję naszych dłoni zwraca się najczęściej uwagę w różnych, życiowych sytuacjach.

Warto regularnie nawilżać nasze dłonie, aby skóra nie była przesuszona – jest to szczególnie ważne podczas zimowych, mroźnych miesięcy, gdy jesteśmy narażone na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

Wiele kobiet decyduje się również na manicure. Wykonamy go w domu lub w sprawdzonym salonie kosmetycznym. Obecnie, na rynku kosmetycznym mamy dostęp do różnych rozwiązań. Możemy poprosić o tradycyjne malowanie paznokci, jak i o manicure tytanowy, czy hybrydowy. W szczególności te dwie ostatnie opcje zapewnią nam, że nasze paznokcie będą doskonale sie prezentować się przez długi okres czasu. Nie będą utrudniać nam wykonywania żadnych zadań. To opcja dla osób, które nie mogą w ciągu dnia wygospodarować dużej ilości czasu, który mogłyby przeznaczyć na malowanie paznokcie, a jednocześnie marzą, aby mieć piękny, trwały i estetycznie wykonany manicure.

Pamiętamy również, aby regularnie dbać o nasze paznokcie. Minimum to odżywanie paznokci odżywką, która wzmocni płytę paznokcia, a także nie pozwoli się jej rozdwajać.

Piękne paznokcie przez długi czas – jak je uzyskać?

W swoim sprawdzonym salonie kosmetycznym możemy skorzystać z różnych opcji. Wiele kobiet – także w Polsce decyduje się na manicure hybrydowy. Jeśli posiadamy odpowiedni sprzęt, możemy z powodzeniem wykonać go także u siebie w domu.

Aby uzyskać trwałe paznokcie hybrydowe, trzeba przejść przez parę kroków, między innymi przez odtłuszczanie płytki paznokcia, nałożenie bazy, dwóch warstw lakieru, a na koniec topu. Wszystkie te profesjonalne produkty kosmetyczne utwardzane są za pomocą lampy UV.

Umiejętnie zrobiony manicure hybrydowy z powodzeniem przetrwa przez parę tygodni – nawet w przypadkach, gdy na naszych barkach spoczywa dużo, niekoniecznie przyjemnych obowiązków domowych.

Ponadto, mamy dostęp do naprawdę szerokiej i różnorodnej gamy kolorystycznej lakierów hybrydowych.

Alternatywa dla paznokci hybrydowych

Jeszcze lepszym rozwiązaniem, który jest już uwielbiany przez wiele kobiet na całym świecie jest manicure tytanowy. Aby go uzyskać, nie musimy używać lampy UV.

Jest to opcja o wiele przyjaźniejsza dla organizmu człowieka. Lepiej przyjmują ją również nasze paznokcie – dzięki temu z pewnością będą w lepszej kondycji. Ponadto, lakier nałożony tą metodą jest w stanie utrzymać się i doskonale prezentować nawet przez czas czterech tygodni. To opcja dla naprawdę zapracowanych kobiet, które mimo to, chciałyby być zadbane i zniewalająco się prezentować.

Manicure tytanowy zamówimy w lepszych salonach kosmetycznych. Taki zabieg opiera się na zanurzeniu paznokci w pojemniku, w którym znajduje się specjalny preparat. W składzie tego preparatu znajduje się między innymi dwutlenek tytanu. To sekret wielu kobiet, w jaki sposób można cieszyć się pięknymi, błyszczącymi i zadbanymi paznokciami przez naprawdę długie tygodnie!

1 comment

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij