Preparaty medycyny chińskiej

Preparaty medycyny chińskiej

W ostatnim czasie, w obliczu przeładowania chemicznymi specyfikami, które w większości mają niekorzystny wpływ na nasze zdrowie, preparaty medycyny chińskiej coraz bardziej zyskują na popularności. Tłumaczymy, jak działają i w czym mogą pomóc.

Czym jest tradycyjna medycyna chińska?

Tradycyjna medycyna chińska jest praktyką zapoczątkowaną w starożytnych Chinach, opierającą się na holistycznym podejściu do zdrowia. Łączy w sobie metody lecznicze z filozofią życia opartą na koncepcji pięciu żywiołów. To oznacza, że praktykujące ją osoby leczą nie tylko swoje ciało, ale i duszę oraz relacje, jakie między nimi zachodzą. W początkowym stadium leczenia skupiają się na tym, by odnaleźć źródła zaburzeń równowagi, jakie występują w ich organizmie, a dopiero następnie starają się przywrócić tę równowagę.

Jak działają preparaty medycyny chińskiej?

Preparaty medycyny chińskiej wytwarzane są w głównej mierze na bazie polisacharydów wyodrębnionych z grzybów wyższych – zwłaszcza z Kordycepsu, ale też z Linchzhi oraz z Shiitake. Ich głównym zadaniem jest regulowanie stanu immunologicznego organizmu. Pobudzają samoregulację wszystkich organów w naszym ciele i przywracają im właściwe czynności. Nie bez powodu nazywa się je szybkodziałającymi bioimmunoregulatorami. 

W czym mogą pomóc preparaty medycyny chińskiej?

Preparaty medycyny chińskiej należy stosować nie tylko, jako substancje terapeutyczne, ale i zapobiegawcze. Mało tego, zastosowanie ich jednocześnie z leczeniem konwencjonalnym sprawia że podnosi się jego efektywność, a prawdopodobieństwo wystąpienia skutków ubocznych znacznie spada. Chińskie specyfiki – w zależności od konkretnego preparatu – mają działanie oczyszczające, odżywcze, regulujące, pielęgnacyjne, terapeutycze itd. Pomagają na różnej maści dolegliwości – od przeziębienia, przez problemy ginekologiczne, aż po boreliozę, kandydozę czy raka. A to oczywiście tylko ułamek tego, co potrafi tradycyjna medycyna chińska.

Gdzie kupować preparaty medycyny chińskiej?

By mieć pewność, że preparaty medycyny chińskiej, po które mamy zamiar sięgnąć są bezpieczne i charakteryzują się najwyższą jakością użytych w nich składników, powinniśmy kupować je wyłącznie u autoryzowanych dostawców, takich, jak Fohow. Suplementy tej marki produkowane są zgodnie z zasadą synergizmu. Oznacza to, że ich komponenty są dobierane na podstawie ścisłych proporcji. Dzięki temu mamy pewność, że są w pełni nietoksyczne i w żaden sposób nie zagrażają naszemu zdrowiu (np. nie można ich przedawkować).

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij