Poprawa kształtu nosa za pomocą kwasu hialuronowego

Nie zawsze odpowiada nam kształt nosa – czasem jest niesymetryczny czy zadarty. Jeśli jednak jego niedoskonałości nie są aż tak duże, wolelibyśmy raczej uniknąć operacji plastycznej, wymagającej długiego okresu rekonwalescencji. Sposobem na ten problem jest zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Pozwala on na korekcję nosa bez ingerencji skalpela!

Jak wygląda taki zabieg?

Zabieg rozpoczynamy od aplikacji kremu znieczulającego, minimalizującego odczuwany podczas niego ból. Mimo wszystko nie jest on duży. Kwas hialuronowy wstrzykiwany jest w wybrane miejsca na nosie. Jest bezpiecznym i dobrze przyswajanym przez nasz organizm wypełniaczem, który dodatkowo pobudza go do produkcji kolagenu. Zabieg trwa bardzo krótko, zaledwie kilkanaście minut. Może się po nim pojawić niewielki siniak, krwiak czy obrzęk jednak często nie widać żadnych śladów. Od razu po nim można powrócić do codziennej aktywności.

Jakie efekty zapewnia korekcja nosa kwasem hialuronowym?

Dzięki zabiegowi modelowany jest kształt nosa. Korygowane są widoczne chrząstki, zapadnięcia, usuwane są wszelkie nierówności. Efekt jest niezwykle naturalny i utrzymuje się nawet do 1,5 roku. Kwas wchłaniany jest stopniowo, przez co nie tracimy jego nowego wyglądu z dnia na dzień. To doskonały zamiennik chirurgicznej operacji, jeśli nie chcemy znacznie zmieniać kształtu nosa. Kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszym organizmie, więc zabieg jest bezpieczny i nie wiąże się z dużym ryzykiem uczulenia.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Zabiegu nie mogą wykonywać osoby mające stwierdzoną nadwrażliwość na kwas hialuronowy i tendencję do powstawania blizn przerostowych. Przeciwwskazaniem są choroby układu odpornościowego, ciąża i okres laktacji. Przez kilka dni po zabiegu należy unikać promieniowania słonecznego i opalania w solarium.

Na zabiegi z kwasem hialuronowym umówisz się online przez Lavito.pl.  Zapoznaj się z ofertą salonów w swojej okolicy i wybierz odpowiednią usługę dla siebie!

1 comment

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij