Nietypowe dodatki do gorsetów, o jakich nie słyszeliście

Ostatnio, wśród kobiet coraz popularniejsze są gorsety. Nic dziwnego, gdyż odpowiednia bielizna i gorsety świetnie potrafią wyszczuplić. Ponadto, gorsety uwydatniają w stopniu bardzo znaczącym biust. Jest to niewątpliwie również bardzo ponętny, i po prostu seksowny strój.

Dla kogo wskazane są gorsety?

Istnieje powszechne przekonanie, że gorsety to strój, który przeznaczony jest właściwie wyłącznie dla najzgrabniejszych pań. Jednakże, stwierdzenie to bardzo mija się z prawdą. Oczywiście, kobiety o idealnych kształtach świetnie wyglądają w gorsetach. Ubiór ten bowiem uwydatnia ich doskonałe kształty. Jednakże, tak naprawdę są one dobre właściwie dla wszystkich kobiet.

Kobieta z lekką nadwagą, o kształtach odbiegających od ideału, również będzie miała z gorsetu pożytek. Niewątpliwie bowiem sprawi on, że będzie wyglądała na zgrabniejszą.

Dodatki do gorsetów

Niewątpliwie, dzisiaj posiadanie gorsetu przez kobietę to już norma. Nikogo nie wyróżnia z tłumu zwyczajny gorset. Dlatego tez, panie coraz częściej kupują dodatki do gorsetów, które mogą ich jakoś z tłumu wyróżnić.

Gorsety z ćwiekami

Ciekawą propozycją bez dwóch zdań są gorsety z ćwiekami. Warto jednak zauważyć, że nie wszystkie kobiety mają dość odwagi, aby zdecydować się na tego typu gorsety. Są one bowiem bez wątpienia dosyć zuchwałe i wyzywające. Świetnie sprawdzają się zatem w sypialni, jako kusząca i seksowna bielizna.

Jednakże, warto zauważyć, że bardzo różne są gorsety z ćwiekami. Również same ćwieki nie zawsze są takie same. Niektóre z tego typu gorsetów wcale nie są szczególnie wyzywające. Warto natomiast zauważyć, że bardzo dobrym pomysłem, szczególnie w przypadku pań o nieco mniejszym biuście, jest kupienie gorsetu z ćwiekami w górnej jego części.

Zwracają one bowiem uwagę na biust, wyróżniając go niejako, przez co zwykle wydaje się być odrobinę większy. Ponadto w ogóle w gorsecie nie sposób wstydzić się biustu, gdyż ubiór ten doskonale go uwypukla i nadaje mu idealnych kształtów.

Gorset z baskinką – czy to dobry pomysł?

Ciekawe na pewno są również gorsety z baskinką. Wydaje się, że czas ich dużej popularności już minął, jednak być może właśnie z tego względu warto kupić taki gorset. Obecnie bowiem zapewni on nam niewątpliwie oryginalność.

Wydaje się, że warto również zaopatrzyć się w taki gorset z tego względu, że jest on po prostu bardzo wygodny. Ponadto, niewątpliwie jest też seksowny.

Metalowe fiszbiny w gorsetach

Jak się okazuje, gorsety są niejednokrotnie wyposażone w fiszbiny z metalu. Ich zadaniem jest oczywiście usztywnienie gorsetu. Im bowiem sztywniejszy jest nasz gorset, tym lepiej podtrzymuje naszą sylwetkę. W sztywnym gorsecie kobieta nigdy się nie garbi, a jej biust zawsze jest kształtny.

Tego typu gorsety przeważnie nazywane są gorsetami korygującymi. Nazwa ta oczywiście bierze się stąd, ze korygują one sylwetkę. Warto zauważyć, że nie są to do końca wygodne gorsety. Długie przebywanie w takim gorsecie może nawet sprawiać ból. Jednakże, są panie, które potrafią przyzwyczaić się do gorsetu korygującego i nie jest żadnym problemem dla nich chodzenie w nim regularnie.

Warto też mieć cały czas na uwadze, że nie każdy gorset jest gorsetem korygującym. Warto o tym pamiętać, aby nie zniechęcić się do gorsetu. Niektóre z gorsetów bowiem w ogóle nie mają zadania podtrzymywania sylwetki. W takim gorsecie niewątpliwie wygodnie będzie każdej kobiecie bez wyjątku, a również jej partner niewątpliwie bezie zadowolony, gdy będzie go ona zakładała.

Gorset jako bielizna

Często gorsety noszone są po prostu jako bielizna. W takim przypadku, przydają się do nich specyficzne dodatki. Niewątpliwie, są to na przykład pasy do pończoch. Wydaje się bowiem, że pończochy są konieczne, jeśli nosi się gorset właśnie w ten sposób.

Jednakże, niektórzy noszą gorsety jako normalne ubranie wyjściowe. Oczywiście, nie może to być jedyna częścią garderoby. Rzecz jasna, potrzebne jest również dopasowanie do gorsetów w takiej sytuacji czy to odpowiedniej spódnicy, czy też najlepiej pasujących spodni.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij