Kompromis między wygodą a urodą, czyli kiedy figi, a kiedy stringi

Zapewne dosyć zaskakujący jest fakt, iż niegdyś noszenie bielizny damskiej było oznaką rozpusty. Pierwszymi majtkami kobiecymi były pantalony, które już w XVI wieku nosiły kurtyzany. Warto jednak zauważyć, że dzisiejsza bielizna damska w niczym nie przypomina ówczesnej bielizny.

Czas stringów

Oczywiście, pantalony zupełnie nie przypominały również stringów. Jeśli chodzi o tę skąpą bieliznę damską, to pojawiła się ona dopiero w latach 70 XX wieku. Jednakże, jej lata świetności przypadają na przełom tysiącleci.

Zastanawiające jest, dlaczego właściwie stringi zdobyły tak wielką popularność i na pewien czas w zasadzie wyparły figi. Nie jest to przecież bielizna damska, którą można uznać za szczególnie praktyczną.

Wydaje się, iż kobiety zaczęły nosić stringi przede wszystkim dlatego, że pozwalają one odkryć nieco więcej ciała niż figi. Rzecz jasna, szczególnie korzystają na tym kobiety o nienagannej figurze. Panie z lekką nadwagą, czy tez po prostu bez idealnej figury raczej mniej chętnie zakładają stringi, lecz raczej decydują się na figi.

Kiedy warto ubrać stringi?

Wydaje się, że są sytuacje, w których jak najbardziej sensowne jest założenie stringów. Są to takie sytuacje, w których warto zrezygnować z wygody.

Nie ma wątpliwości, że stringi to bardzo seksowna bielizna damska. Dlatego nie dziwi zupełnie, że kobiety decydują się ubierać je, gdy chcą wyglądać atrakcyjnie. Zdecydowanie bardziej pobudzająco na mężczyzn działa pupa w stringach niż w figach.

Ponadto, wiele kobiet ceni sobie stringi w ciepłe dni. Niewątpliwie, jest to bielizna bardzo przewiewna, dlatego w upale sprawdza się bardzo dobrze. Można powiedzieć, iż jest to jedna z nielicznych sytuacji, w których stringi ubiera się ze względów praktycznych, a nie estetycznych.

Wiele kobiet decyduje się ubrać stringi, gdy wybierają się na plażę. Oczywiście, nie jest to nic złego. Jest to nawet logiczne, gdyż w stringach można opalić więcej ciała niż w figach. Tym nie mniej, należy pamiętać, aby na plażę nie ubierać zbyt skąpych majtek. Trzeba mieć na uwadze, że na plaży są również inni ludzie, którym nasza zbyt skąpa bielizna może po prostu przeszkadzać.

Spanie w stringach – czy warto?

Jak się okazuje, niektóre panie ubierają stringi do snu. Najczęściej ich strój na noc składa się z koszulki nocnej i stringów. Dlaczego kobiety decydują się właśnie na taki strój? I czy ma to rzeczywiście jakikolwiek sens?

Wydaje się, że stringi na noc kobiety ubierają z tych samych przyczyn, dla których ubierają je w upalne dni. Po prostu, nie chcą one przegrzać się podczas snu. Dlatego właśnie, spanie w stringach w ciepłe letnie dni ma dużo sensu. Jednakże w zimie, o ile koszulki nocne nadal znajdują zastosowanie, o tyle stringi już w ogóle się nie sprawdzają.

Ponadto, warto mieć na uwadze, iż wielu kobietom nie jest w stringach wygodnie, gdyż ta bielizna damska po prostu je uwiera. Nie ma natomiast wątpliwości, że wygoda podczas snu jest bardzo ważna.

Jakie majtki dla puszystych kobiet?

Oczywiście, nie jest powiedziane, iż kobiety, które nie mają idealnych kształtów nie mogą nosić stringów. Same powinny decydować o tym, czy czują się w nich dobrze. Jednakże, przeważnie kobiety, które nie mają zbyt zgrabnej pupy wolą ubierać figi. Ubierają je w zasadzie w każdej sytuacji, czy to w ciepłe dni, czy też do spania, do koszulki nocnej.

Problemy intymne kobiet

Kobiety, o wiele bardziej niż mężczyźni są narażone na wiele różnych infekcji dotyczących miejsc intymnych. Niestety, jak się okazuje stringi przyczyniają się do pojawiania się tychże infekcji. Ma to miejsce z tego względu, iż podczas noszenia stringów często się one przesuwają, przez co bakterie z tylnej ich części w łatwy sposób mogą zostać przeniesione do przodu.

Wydaje się więc, że kobiety, które często mają problemy z zakażeniem miejsc intymnych powinny raczej odpuścić sobie noszenie stringów. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem są dla nich figi.

Figi wygodne i zdrowe

Niewątpliwie, o wiele korzystniejsze z punktu widzenia troski o zdrowie jest noszenie fig, niż stringów. Ponadto, jest to korzystniejsze również z tego względu, iż figi najzwyczajniej w świecie są po prostu o wiele wygodniejsze.

Z drugiej jednak strony, w niektórych sytuacjach warto zrezygnować z wygody i jednak ubrać stringi. Niewątpliwie, jeśli raz na czas porzuci się figi, a zamiast nich ubierze się stringi nie zaszkodzi to w żaden sposób zdrowiu. Jeśli zaś chodzi o wygodę, generalnie cechuje ona figi, jednakże niektóre kobiety również w stringach czują się bardzo swobodnie.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij