Czy chcesz wiedzieć, dlaczego włoska skóra jest najlepsza?

Czy chcesz wiedzieć, dlaczego włoska skóra jest najlepsza?

Dobrze ubrany mężczyzna otwiera drzwi i wita Cię w sklepie ze skórzanymi torbami. Widzisz różne piękne projekty. Wkrótce podchodzi do Ciebie kobieta w czarnej sukience i oferuje swoją pomoc przy wyborze konkretnego modelu. Pytasz o przedmiot, który Cię interesuje. Kobieta wyjaśnia, że ta konkretna torba jest bardzo wyjątkowa, bo jest wykonana z włoskiej skóry. „Ach tak, włoska skóra”. Oczywiście, że kupisz. Zawsze wiedziałaś, co jest najlepsze. Zdecydowanie warta swojej ceny…

Tak mogłoby to wyglądać, jednak my Verostilo sklep z torebkami damskimi oferujemy Ci wygodne zakupy z domu z możliwością przejrzenia naszego asortymentu o każdej porze dnia i nocy.

Jeśli chcesz wyjątkowej skóry, musisz szukać we włoskich sklepach, takich jak Verostilo

Do produkcji naszych wyjątkowych torebek potrzebujemy bardzo wytrzymałej skóry, która powinna wytrzymać wiele lat i pięknie się starzeć. Aby znaleźć tę wyjątkową skórę, przeszukaliśmy dosłownie cały świat. Widzieliśmy wszystko, od garbarni produkowanych masowo po garbarnie we Włoszech.

Zdecydowaliśmy się na krok przyjazny środowisku – zero waste – i wykonujemy torebki ze skór naturalnych, które są nieużywane w przemyśle spożywczym. Dzięki temu nasze produkty są tak wyjątkowe!

Potrzebujesz skóry garbowanej roślinnie

Kiedy czujesz zapach skóry garbowanej roślinnie, jest to jak zapach dobrego wina. Cudowne aromaty pochodzą z naturalnych garbników, które w procesie garbowania zastępują chrom. To stary, tradycyjny sposób przygotowywania skóry.

Skóra garbowana roślinnie ma większą trwałość

Skóra garbowana roślinnie jest znacznie trwalsza niż skóra garbowana chromem. W rzeczywistości zauważysz, że wygląda jak nowa, nawet po kilku latach użytkowania. Kiedy piszę ten artykuł, siedzę na krześle, a obok mnie na wieszaku wisi moja skórzana włoska torebka. Jak na nią patrzę, mogę jeszcze powiedzieć, że prezentuje się tak samo dobrze, jak wtedy gdy wybierałam ją w sklepie kilka lat temu. Pasek nie jest starty, zamek jest dalej w idealnym stanie. Przy odpowiedniej pielęgnacji (wystarczy pasta do skóry raz w miesiącu) taka torebka zawsze będzie wyglądać zjawiskowo!

Polecam moją w cudownym jasnym skórzanym kolorze – „Torebka skórzana shopper bag – MARCO MAZZINI camel” – wystarczy wpisać to w wyszukiwarkę sklepu z włoskimi torebkami Verostilo.

Została ona wykonana ze skóry garbowanej roślinnie i nie mogę znaleźć w niej niczego, co by wyglądało na stare.

Wykonanie takiej torebki wymaga cierpliwości i pasji

Powodem, dla którego skóra garbowana roślinnie jest droższa niż skóra garbowana chromem, jest to, że ten proces zajmuje więcej czasu. Naturalne produkty nie są tak skuteczne, jak metale ciężkie, więc działają dłużej. Dłuższy proces oznacza droższy produkt.

Ale czy skóra garbowana roślinnie nie jest produkowana w wielu krajach?

Skóra garbowana roślinnie niekoniecznie musi być włoska, aby była lepsza. Ten Konkretny fotel, na którym siedzę, jest wykonany z argentyńskiej skóry. Bardzo Dobrą skórę garbowaną roślinnie można znaleźć w wielu częściach świata. Dlaczego Więc włoska skóra jest uważana za śmietankę?

Jeśli chcesz się zafascynować, odwiedź włoskie garbarnie!

Torebki skórzane Marco Mazzini wykonywane są we Włoszech w małych manufakturach.

Garbarnie, które widzieliśmy do tej pory, zajmowały się całym procesem garbowania. Jak można się spodziewać, proces opalania składa się z wielu małych kroków, które zwykle wykonuje się w jednym obiekcie. Przybywa surowa skóra bydlęca z mięsem i włosami. Wychodzi ładny kawałek skóry garbowanej roślinnie, gotowy do przerobienia na torbę, but lub krzesło. Jeśli garbarnia jest zła w którymkolwiek z mniejszych procesów, ucierpi na tym produkt końcowy. Dlatego my stawiamy na małe włoskie garbarnie, w których skórę garbuje się z pasja i wiedzą przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Włosi są tak samo pasjonatami skóry, jak jedzenia

Zostawiam Cię z cytatem od naszego głównego dostawcy skór:

Kiedy jem makaron, chcę wiedzieć, gdzie uprawiano pszenicę. Chcę wiedzieć, gdzie zostały złożone jaja i przez jakie kury. Chcę wiedzieć, z której studni czerpano wodę użytą do produkcji tego makaronu. Jeśli tego nie wiem, nie mogę ufać jedzeniu”.

Włosi mają tę samą filozofię, jeśli chodzi o skórę. Dlatego ich wyroby są tak doskonałe.

Jesteś fanką włoskiej skóry? Daj nam znać!

Będzie mi bardzo miło, jeśli podzielisz się swoimi doświadczeniami z włoską skórą i włoskimi torebkami. Czy ostatnio kupiłaś skórzany przedmiot, z którego jesteś bardzo zadowolona: torebkę, rękawiczki lub portfel? Może wiesz coś o skórze, co przegapiłam w tym poście. Masz pytania dotyczące skóry? Skontaktuj się w takim razie z naszym sklepem internetowym z włoskimi wyrobami skórzanymi – Verostilo.

Nie zapomnij podzielić się tym artykułem z jak największą liczbą osób, aby wzrosła powszechna wiedza na temat włoskiej skóry!

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij