Biżuteria personalizowana Kings of Design

Cenisz sobie rzeczy piękne,oryginalne i jedyne w swoim rodzaju? W takim razie oferta marki Kings of Design została stworzona właśnie dla ciebie!

Szlachetne piękno biżuterii to wartość, której nie sposób przecenić; zwłaszcza jeśli wspomniana biżuteria wydaje się podkreślać indywidualne cechy naszego charakteru. Jeszcze do niedawna każda osoba pragnąca odnaleźć w noszonych przez siebie ozdobach części własnej osobowości, zmuszona była do wertowania sporej ilości ofert firm jubilerskich. Na szczęście dziś problem ten jest już tylko przeszłością, gdyż już wkrótce na polskim rynku obecna będzie ekskluzywna biżuteria personalizowana marki Kings of Design. 

Dla kogo?

Oferta firmy Kings of Design to propozycja dedykowana wszystkim osobom, które pragną podkreślić swój indywidualizm za pomocą pięknych,  szlachetnych kruszców, takich jak platyna, złoto czy diamenty. To właśnie wspomniane materiały wykorzystywane są do produkcji personalizowanej biżuterii Kings of Design. Co istotne to fakt, że wybór wspomnianych materiałów nie jest przypadkowy. Założeniem Marki Kings of Design jest odzwierciedlenie piękna indywidualności swoich klientów, a takowe możliwe jest wyłącznie przy wykorzystaniu najwyższej jakości kruszców i kamieni.

Technologia

Naturalnie wcielenie w życie tych założeń nie byłoby możliwe bez sięgnięcia po najnowocześniejsze technologie. Tak stało się i w tym przypadku. Chcąc zapewnić swoim klientom najwyższą możliwą jakość świadczonej usługi, Kings of Design połączyła w spójną całość ponad 30 lat doświadczenia sztuki jubilerskiej z szeroką gamą możliwości, oferowanych przez projekty i druk realizowany w formie 3D.

Proces zamówienia

Proces zamówienia indywidualnej biżuterii Kings of Design obejmuje dwa etapy. Pierwszy z nich ma na celu zaprojektowanie wymarzonej biżuterii, zaś drugi, jej wytworzenie. Podczas pierwszego z etapów klient przedstawia projektantom marki Kings of Design podstawowe założenia, jakie spełniać powinien zamawiany produkt. Bez obaw, przejście przez wspomniany etap nie będzie wymagało od ciebie posiadania jakiejkolwiek wiedzy z zakresu jubilerstwa. Wszystko odbywa się bowiem przy wykorzystaniu nowoczesnego, dopasowanego do potrzeb klientów kreatora.

Drugi z etapów, określany mianem etapu produkcji, ma na celu stworzenie zamówionego projektu. Jak łatwo się domyślić, w tym przypadku klient ma dostęp jedynie do harmonogramu prac. Nie ma on natomiast możliwość czynnego uczestnictwa we wspomnianych pracach, mających miejsce podczas drugiego etapu tworzenia biżuterii. Warto dodać, że w zależności od skomplikowania wzoru i wybranych przez klienta materiałów, etap ten może potrwać od 2 do nawet 8 tygodni.

Jeśli podobnie jak my cenisz sobie indywidualność i pragniesz podkreślić niepowtarzalny styl własnej osoby, to nie wahaj się dłużej już dziś złóż zamówienie na jedyną w swoim rodzaju, biżuterię personalizowaną od Kings of Design.

1 comment

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij